HAKKIMIZDA
Home/HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Kayseri nakliye firması olarak tüm Kayseri ve Türkiye’ye nakliye hizmetleri sunmaktayız. Uzun zamandır, hem iş yeri taşımacılığı hem de ev eşyası taşımacılığı yapıyoruz. Firmamızda çalışan tüm personelimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşur. Böylece eşyalarınız kısa sürede hiçbir hasar uğramadan taşınır.


Son sistem teknolojik araçlarımızla taşıdığımız ev eşyalarınız güvenle yeni adreslerinize yerleştirilir. Sizlere verdiğimiz hizmetlerde ücretsiz ekspertiz, eşya paketleme, marangoz hizmeti, fabrika taşıma ve sigorta mevcuttur. Sunduğumuz bu avantajlar sayesinde eşyalarınız kırılmadan ve en ufak bir hasara uğramadan nakliyesi gerçekleşir.


Geniş araç filomuz ile de eşyalarınızın büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre araç modelleri seçebilirsiniz. Araçlarımızın üzeri kapalı olduğu için yağmurlu ve karlı havalarda eşyalarınız kesinlikle yol boyunca zarar görmez. Uygun fiyat politikamız ile de sizler için en iyi taşıma işlemlerini hedeflemekteyiz. Yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden sistemlerimiz ile en iyi çalışmaları sizler için yapıyoruz. Vizyonumuz ve misyonumuz tamamen müşteri memnuniyetine odaklı olduğu için en kaliteli hizmetleri sizlere sağlamaktayız.

Başlıksız-1